Jdi na obsah Jdi na menu
 


Logo

4. 5. 2010

Tak máme za sebou druhý den v Logu a Brně,musím uvodem napsat ,že je to tam opravdu super,ještě jsme se nepotkali s nikým neříjemným ,všichni jsou hrozně milí,hodní a hlavně mají zájem a to je důležité

Jsme prostě nadšení máme svůj pokoj přes den a na noc jezdíme domů,celý den cca do 15.00 chodíme na různá vyšetření a terapie,je to sice rychlovka ,jedna terapie a vyšetření za druhým,ale je to zase super,moc nás nadchla ergoterapie.

Jemnou motoriku má Justýnka dost narušenou,ale paní co s námi pracuje má super nápady a krásě Justýnku zapojuje do hry a uplně nechápeme čeho je schopná dosáhnout Logopedie je tam taky užasná a Justýnka krásně reaguje....

Zatím se věc má tak,že nám autismus všichni vyvrací,už máme za sebou několik vyšetření (neurologie,eeg,psychologie,psychiatrie,logopedie,foniatrie,ORL)

Všichni odborníci se schodují, že Justýnka autismem netrpí,něco málo z něj asi má,ale klasika to není,spíše se jim nezdají záchvaty které Justýnka měla ....zaměřují se tedy spíš na to a dneska řekli, že mají podezření na  Landau-Kleffnerův syndrom...

Něco už jsem si o tomto syndromu teď přečetla,ale moudrá z toho nejsem,uvidíme...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Leni

(Lucka, 12. 5. 2010 15:16)

Leni ahojky zdravíme Sárinku.-)
Jukni na naše nové stránky sem už nebudu nic přispívat a na nových stránkách mám napsaný popis celého týdne v logu....Kolik nás to vyšlo ti klidně prozradím celý týden s tím ,že jsme dojížděli,ale museli jsme mít svůj pokoj na kterém jsme byli mezi procedůrami takže za pobyt vlastně platila jen Justýnka my ne.Jídlo jsme měli jen my a Justy to měla bez jídla držíme GFCF dietu.Vyšlo nás to na 4200kč což zase není tak strašný a myslím že ten týden nám hodně dal ,ukázali nám jak na Justy jak s ní pracovat a navíc je to ve fajnovém prostředí kde tě nikdo do ničeho nenutí.Ta maminka co se tam chystá..vyřiď jí at si tam zajde,oni jí dají termín,řekne jim mailovou adresu a oni jí pošlou rozpis procedůr na celý týden a cenu,mají to fakt dobře udělané,ona to zkoukne jestli se jí to líbí a popřípadě si tam zavolá co by chtěla třeba přidat nebo odebrat a pošlou kdyžtak nový rozpis a teprve až to schválí,že se jí to líbí a že jim to vyhovuje,tak pošle zálohu za pobyt 1000kč a pak se doplácí zbytek 14 dní před nástupem.Takže pozná hned konečenou cenu stačí tam jen zavolat nebo zajít aby jí dali termín,který není ani závazný jak se nezaplatí záloha tak to propadne...My jsme byli moc spokojení myslím, že jsou tam odborníci logopedi určitě...Budu ráda když mi písneš něco o Vás máte diagnozu a kolik malé je?Prosím na nové stránečky,jsou mnohem lepší a přehlednější a odkudpak jste?tady odkaz na stránky:-)

http://justynkaberuska.blogspot.com/

Zvědavost

(Lenka a Sarinka, 12. 5. 2010 14:28)

Ahoj Lucko, mám holčičku Sárinku a hodně mi připomíná Justýnku. Měla jsem v plánu také týdenní pobyt v Logu Brno, ale pořád váhám. Pořád mě odrazují ty peníze za pobyt, raději bych je investovala do diety, Chlorelly apod. Netrpělivě čekám, až napíšeš, jak celý týden hodnotíš a jestli to k něčemu bylo. Nerada bych dala takovou sumu jen za upřesnění diagnózy (autismu), stejně musíme pracovat a učit se, žádné nové léky. Prosím, můžeš napsat, kolik vás to stálo celkem, i když píšes, že dojíždíte. Jedna maminka se tam taky chystá, ale pořád ji nechtějí sdělit, kolik za ten týdenní pobyt zaplatí. Jinak díky moc za tvé stránky, ráda na ně chodím a čerpám ispiraci.

...

(:-), 5. 5. 2010 17:09)

Luci v pohodičce:-)Na postižených dětech jsem si o tom už něco četla a právě nevím jak tedy Žlababa dopadli....???Psala jsem jí do diskuze, ale zatím nenapsala asi nemá časík:-)Tak uvidíme...K tobě se jdu hnedle podívat,to je super:-)díky Luci

Oprava a omluva!!!

(Tuška, 5. 5. 2010 13:57)

Samozřejmě, že jsem chtěla napsat LUCKO!!!!! Já vím, že nejsi Dana, ale myslela jsem na vás všechny holky, a zrovna jsem přicházela z Betynčina blogu a zmotalo se mi to!
Tak ještě jednou sorry :o)

Dano,

(Tuška, 5. 5. 2010 13:55)

Na tento epi syndrom měli podezření i u Žlababina Ríši, něco se o tom píše na postižených dětech, dej si to tam do vyhledávače a vypadnou ti články věnované této problematice. A potom taky já jsem přeložila z angličtiny něco o tomhle syndromu, je to v rubrice epilepsie.

Možná jsi to už všechno prozkoumala, takže se omlouvám, že asi nosím dříví do lesa.

Držím palce, ať to vše dopadne! papa Lucka